You need to upgrade your Flash Player This is replaced by the Flash content. Place your alternate content here and users without the Flash plugin or with Javascript turned off will see this. Content here allows you to leave out noscript tags.

RAZREDNICI, RASPORED INFORMACIJA

 RASPORED ODRŽAVANJA INFORMACIJA ZA RODITELJE U
ŠK. 2014./2015. GODINI
 

A TJEDAN

U prijepodnevnoj smjeni u školsku 2014./2015. kreću   2.,3.,5. i 7. razredi      
U poslijepodnevnoj smjeni u školsku 2014./2015. kreću  1.,4.,6. i 8. razredi 
 
 
B TJEDAN
 
U prijepodnevnoj smjeni u školsku 2014./2015. kreću   1.,4.,6. i 8. razredi 
U poslijepodnevnoj smjeni u školsku 2014./2015. kreću  2.,3.,5. i 7. razredi    
 
 
 

Razred

Razrednik
e-mail

Termin

1.a
Iva Orlić 
iva.orlic@skole.hr
A-tjedan,
B-tjedan, 
1.b
Đurđica Pilepić
durdica.pilepic@skole.hr
A-tjedan,
B-tjedan, 
1.c Alison Ružić Perinić
alison.ruzic@skole.hr
A-tjedan,
B-tjedan, 
1.d Ana Fumić Kripl
ana.fumić-kripl@skole.hr
A-tjedan,
B-tjedan, 

2.a

Marica Jurić
marica.juric@skole.hr 

A-tjedan, 
B-tjedan, 

2.b

Lidija Spajić Raičević
lidija.spajic-raicevic@skole.hr

A-tjedan,
B-tjedan, 

2.c

Mladenka Rumora
mladenka.rumora@skole.hr

A-tjedan,
B-tjedan, 

3.a

Danijela Žiža Grozdanoski
danijela.ziza-grozdanoski@skole.hr

A-tjedan, 
B-tjedan,

3.b

Doris Grgas-Oštro
doris.grgas-ostro@skole.hr

A-tjedan,
B-tjedan, 

3.c

Ingrid Traub
ingrid.traub@skole.hr

A-tjedan,
B-tjedan, 

3.d

Biserka Roviš
biserka.rovis@skole.hr

A-tjedan, 
B-tjedan,

4.a

Dragica Stanić  
dragica.stanic@skole.hr

A-tjedan, 
B-tjedan, 

4.b

Nina Bjelić
nina.bjelic@skole.hr

A-tjedan, 
B-tjedan,

4.c

Sanja Kinkela
sanja.kinkela@skole.hr 

A-tjedan, 
B-tjedan, 

4.d

Daliborka Rotar 
daliborka.rotar@skole.hr

A-tjedan, 
B-tjedan, 

   

 

5.a

Branka Stupac Kinkela
branka.stupac-kinkela@skole.hr

A-tjedan, 
B-tjedan, 

5.b Viviana Vidas – Kezele
viviana.vidas-kezele@skole.hr

A-tjedan, 
B-tjedan,

5.c  

A-tjedan, 
B-tjedan,

 5.d Maja Bačić Ostović
maja.bacic2@skole.hr

A-tjedan, 
B-tjedan, 

6.a

Željka Čačić
zeljka.cacic@skole.hr

A-tjedan, 
B-tjedan, 

6.b

Aleksandra Vukelić
aleksandra.vukelic@skole.hr

A-tjedan, 
B-tjedan,  

6.c

Anita Pregelj
anita.pregelj@skole.hr

A-tjedan, 
B-tjedan, 

7.a

  Maja Šikić
  
maja.sikic@skole.hr

A-tjedan, 
B-tjedan,

7.b

Ružica Mirić – Agbaba

ružica.miric-agbaba@skole.hr

A-tjedan,  

B-tjedan,

7.c

Magit Matkovic
magit.matkovic@skole.hr

A-tjedan, 
B-tjedan, 

8.a

Dubravka Uroda
dubravka.uroda@skole.hr

A-tjedan,

B-tjedan, 

8.b

Barbara Babić
barbara.babic6@skole.hr

A-tjedan,
B-tjedan, 

8.c

Vedrana Novović
vedrana.novovic@skole.hr

A-tjedan,
B-tjedan, 

8.d

Milena Obradović Konjevoda
milena.obradovic-konjovoda@skole.hr

A-tjedan,
B-tjedan, 

 

Dragana Burazerović
dragana.burazerovic@skole.hr

A-tjedan, 
B-tjedan, 

 

Maja Filipović
maja.filipovic@skole.hr

A-tjedan, 

B-tjedan, 

 

Marija Poropat
marija.poropat@skole.hr

A-tjedan,
B-tjedan, 

 

Iva Orešković
iva.oreskovic1@skole.hr

A-tjedan, 

B-tjedan, 

 

Sanja Jelenčić
sanja.jelencic@skole.hr

A-tjedan,
B-tjedan, 

 

s. Ankica Juranović
ankica.juranovic@skole.hr

A-tjedan, 
B-tjedan, 

 

Nenad Drobnjak
nenaddrobnjak@gmail.com

A-tjedan,
B-tjedan, 

 

Indira Samardžić
indira.samardzi@skole.hr

A-tjedan,                             
B-tjedan

 

Ivana Vadlja
ivana.vadlja@skole.hr

A-tjedan, 

B-tjedan,

 

Dolores Saršon
dolores.sarson@skole.hr

A-tjedan, 
B-tjedan, 

   

A-tjedan,
B-tjedan, 

   

A-tjedan,
B-tjedan,

   

A-tjedan, 
B-tjedan,