You need to upgrade your Flash Player This is replaced by the Flash content. Place your alternate content here and users without the Flash plugin or with Javascript turned off will see this. Content here allows you to leave out noscript tags.

RAZREDNICI, RASPORED INFORMACIJA

RASPORED ODRŽAVANJA INFORMACIJA ZA RODITELJE U
ŠK. 2015./2016. GODINI

A TJEDAN

U prijepodnevnoj smjeni u školsku 2015./2016. kreću 2.,3.,6. i 8. razredi.
U poslijepodnevnoj smjeni u školsku 2015./2016. kreću 1.,4.,5. i 7. razredi.

 
B TJEDAN
U prijepodnevnoj smjeni u školsku 2015./2016. kreću 1.,4.,5. i 7. razredi.
U poslijepodnevnoj smjeni u školsku 2015./2016. kreću 2.,3.,6. i 8. razredi.


Razred

Razrednik

e-mail

Termin

1.a

 Daliborka Rotar    
 daliborka.rotar@skole.hr

A-tjedan,  ponedjeljak u 18.40

B-tjedan,  ponedjeljak od  9.50 do 10.35

1.b

 Sanja Kinkela

 sanja.kinkela@skole.hr 

A-tjedan,  ponedjeljak u 18.40

B-tjedan,  četvrtak od 8.50  do 9.35

1.c

 Nina Bjelić

 nina.bjelic@skole.hr

A-tjedan,  utorak u  18.40

B-tjedan,  prema dogovoru

1.d

 Alison Ružić Perinić   
 alison.ruzic@skole.hr

A-tjedan,  utorak  u 18.40

B-tjedan,  utorak od  8.50 do 9.35 

2.a

 Dunja Prener

 dunja.prener@skole.hr

A-tjedan, srijeda od 10.45 do 11.30

B-tjedan, ponedjeljak u 18.00

2.b

 Äurđica Pilepić   
 durdica.pilepic@skole.hr

A-tjedan, četvrtak, od  9.50 do 10.35

B-tjedan,  srijeda u 18.00

2.c

 Gordana Gajski

  gordana.vrzic1@skole.hr

A-tjedan, četvrtak od 8.50 do 9.35

B-tjedan, utorak od 18.40 do 19.30 

2.d

 Ana Fumić Kripl

 ana.fumić-kripl@skole.hr

A-tjedan, ponedjeljak od  8.50 do 9.35

B-tjedan, srijeda od  18.40 do 19.30 

3.a

 Marica Jurić
 marica.juric@skole.hr 

A-tjedan, četvrtak od 10.45 do 11.30

B-tjedan,  četvrtak od 18.40  do 20.00

3.b

 Lidija Spajić Raičević
 lidija.spajic-raicevic@skole.hr

A-tjedan , utorak od  9.50 do 10.35

B-tjedan,  utorak u 18.40

3.c

 Mladenka Rumora   
 mladenka.rumora@skole.hr

A-tjedan, ponedjeljak od 9.50 do 10.35

B-tjedan, srijeda u 18.40

4.a

 Danijela Žiža Grozdanoski  
 danijela.ziza-grozdanoski@skole.hr

A-tjedan, utorak od 9.50 do 10.35
B-tjedan,  utorak od 18.40 do 20.00

4.b

 Doris Grgas-Oštro
 doris.grgas-ostro@skole.hr

A-tjedan, utorak od 9.50 do 10.35

B-tjedan, srijeda od 18.40 do 20.00   

4.c

 Ingrid Traub
 ingrid.traub@skole.hr

A-tjedan, četvrtak od  9.50 do 10.35

B-tjedan,  utorak  od 18.40 do 20.00

4.d

 Biljana Rubeša    
 biljana.rubesa@skole.hr 

A-tjedan, četvrtak od 8.50 do 9.35

B-tjedan,  srijeda od 18.40 do 20.00

5.a

 Dubravka Uroda   
 dubravka.uroda@skole.hr

A-tjedan, srijeda od 18.40 do 19.30
B-tjedan,  petak od 11.35 do 12.20

5.b

 Ljiljana Prpić
 ljiljana.prpic1@skole.hr

A-tjedan, utorak od 18.00 do 18.45

B-tjedan, prema dogovoru

5.c

 Vedrana Novović   
 vedrana.novovic@skole.hr

 A-tjedan,  petak od 18.40 do 19.30

 B-tjedan, prema dogovoru

5.d

 Barbara Babić
 barbara.babic6@skole.hr

 A-tjedan, ponedjeljak od 18.00 do 18.45

 B-tjedan, ponedjeljak od 10.45 do 11.30

6.a

 Daniela Zaninović
 daniela.zaninovic@skole.hr

A-tjedan,  četvrtak od 12.30 do 13.15 (prema dogovoru)
B-tjedan,  ponedjeljak od 18.45 do 19.30

6.b

 Viviana Vidas – Kezele
 viviana.vidas-kezele@skole.hr

A-tjedan,   ponedjeljak od 9.50 do 10.35

B-tjedan,   utorak od 18.45 do 19.30 

6.c

 Nataša Cakić Galešić
 natasa.cakic-galesic@skole.hr

A-tjedan,  četvrtak po dogovoru

B-tjedan,  srijeda od 17.55 do 18.40

6.d

 Maja Bačić Ostović    
 maja.bacic2@skole.hr

A-tjedan, utorak od 18.40 do 19.30

B-tjedan, srijeda od 18.40 do 19.30 

7.a

 Å½eljka Čačić 
 zeljka.cacic@skole.hr

A-tjedan,   četvrtak od 18.45 do 19.30

B-tjedan,   utorak od 18.45 do 19.30

7.b

 Aleksandra Vukelić    
 aleksandra.vukelic@skole.hr

A-tjedan,  srijeda od 18.45 do 19.30

B-tjedan,  srijeda od 18.45 do 19.30

7.c

 Anita Pregelj  
 anita.pregelj@skole.hr

A-tjedan,   ponedjeljak od 18.45 do 19.30

B-tjedan,   petak od 18.45 do 19.30

8.a

 Maja Šikić                 
 maja.sikic@skole.hr

A-tjedan, prema dogovoru
B-tjedan,  utorak od 18.45 do 19.30

8.b

 Ružica Mirić – Agbaba
 ružica.miric-agbaba@skole.hr

A-tjedan, srijeda od 12.30 do 13.15

B-tjedan, petak od 18.45do 20.00

8.c

Magit Matkovic
magit.matkovic@skole.hr

A-tjedan, četvrtak od 11.40 do 12.35

B-tjedan, srijeda od 18.45 do 20.00

 

Dragana Burazerović
dragana.burazerovic@skole.hr

A-tjedan, ponedjeljak od 18.40 do 19.30
B-tjedan, petak od 10.45 do 11.30 (prema dogovoru)

 

Maja Filipović
maja.filipovic@skole.hr

A-tjedan, petak od 18.40 do 19.25
B-tjedan,  ponedjeljak od 10.45 do 11.30

 

Marija Poropat
marija.poropat@skole.hr

A-tjedan, srijeda od 18.45 do 19.30

B-tjedan, utorak od 18.45 do 19.30

 

Iva Orešković
iva.oreskovic1@skole.hr

A-tjedan, srijeda od 18.45 do 19.30

B-tjedan, utorak od 12.25 do 13.10

 

Sanja Jelenčić
sanja.jelencic@skole.hr

A-tjedan, utorak od 18.40 do 19.30
B-tjedan, ponedjeljak  od 11.35 do 12.20

 

s. Ankica Juranović
ankica.juranovic@skole.hr

A-tjedan, po dogovoru
B-tjedan, utorak od 18.45 do 19.30

 

Petra Vukoša
petra.vukosa@skole.hr

A-tjedan, srijeda  od 9.50 do 10.35
(kabinet u sportskoj dvorani)
B-tjedan,   četvrtak od 15.20 do 16.05
(kabinet u sportskoj dvorani)

 

Indira Samardžić
indira.samardzic@skole.hr

A-tjedan, utorak od 18.45 do 19.30

B-tjedan, četvrtak od 18.45 do 19.30

 

Ivana Vadlja
ivana.vadlja1@skole.hr

A-tjedan, utorak od 18.45 do 19.30

B-tjedan, prema dogovoru

 

Dolores Saršon
dolores.sarson@skole.hr

A-tjedan,  ponedjeljak od 17.30 do 18.00

B-tjedan,  ponedjeljak prema dogovoru

 

Karmen Šimetić
karmen.simetic@icloud.com

A-tjedan, utorak od 8.00 do 8.45

B-tjedan, utorak od 18.45 do 19.30

 

Lucija Baljak
lucija.baljak1@skole.hr

A-tjedan, četvrtak od 18.45 do 19.30

B-tjedan, četvrtak od 9.50 do 10.35

 

Andrija Mihelčić
andrija.mihelcic@skole.hr

A-tjedan, srijeda od 18.45 do 19.30

B-tjedan, srijeda od 18.45 do 19.30